Ivedik OSB Mah. 1419 Cd. 1435. Sk. No:12-14 Yenimahalle/Ankara

Acil Müdahale Sedyesi UT-18

RAUSMANN Acil Müdahale Sedyesi UT-18

Acil servislerde saniyelerin önemini çok iyi biliyoruz…

Bu yüzden, hastayı sedyeden sedyeye aktarmaya gerek olmadan, sedye üzerinde her türlü müdahalenin zaman kaybedilmeden yapılabilmesini sağlayan, C-Kollu Röntgen Cihazına uyumlu, zorlu şartlarda güvenle kullanılabilecek RAUSMANN Çok Fonksiyonlu Acil Müdahale Sedyesi UT – 18 modelini en iyi olarak ürettik.

Uzun koridorlarda hızlı ve güvenli bir şekilde sedyeyi düz olarak sürebilmek için sedyenin baş kısmının altında bulunan pedala basılmasıyla yerle temas eden beşinci tekerlek sayesinde sedye rahatlıkla düz olarak ilerler. UT – 18 Sedyesi ile Trendelenburg ve Ters Trendelenburg pozisyonlarına geçmek, baş tarafı açısını değiştirmek hem kolay, hem hızlı.

Ürün Özellikleri

  • Ayarlanabilen sırt bölümü.
  • Poliüretan çarpma tamponları.
  • Güvenilir, kullanımı rahat fren sistemi.
  • Dairesel hareketle açılan yan koruma barları.
  • Yüksekliği ayarlanabilen serum askısı ve idrar kancası.
  • Yanmaya dirençli, su geçirmez kılıflı, viskoelastik döşek.
  • Çift taraflı kompakt laminant ile kaplanmış, marin kontra malzemeden üretilmiş yatma yüzeyi.

 

UT – 18 Çok Fonksiyonlu Acil Müdahale Sedyesi’nin açılır-kapanır kolçaklarını Poliüretan malzeme ile imal ettik. Hem hasta güvenliği için sağlam bir yapı oluşturuldu hem de plastiğe göre daha yumuşak olan bir malzeme kullanarak olası darbelere karşı da ek bir güvenlik oluşturmuş oldu.

Fonksiyonellik ve güvenlik gibi ana unsurların yanına bir de konfor ögesini rahatça ekleyebiliriz. Yoğunlaştırılmış visko-elastik malzemeden imal edilen yataklarımız, hastaların zor anlarında olabildiğince rahat etmelerini sağlıyor ve acil müdahale sonrasında hızla iyileşmelerinde büyük bir rol oynuyor.

Sedye üzerinde kullanılan visko yatak, ultrasonik dikişle yapılmış poliüretan yatak kılıfı sayesinde her türlü sıvı dökülmesinde geçirmezlik, sızdırmazlık özelliğini sunuyor. Bu sayede, yatağın ömrü uzuyor ve hijyenik şartlar en üst seviyede sağlanmış oluyor.

Ürün Galerisi

 

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz: