Ivedik OSB Mah. 1419 Cd. 1435. Sk. No:12-14 Yenimahalle/Ankara

RAUSMANN hasta bakımı için yepyeni bir çözüm öneriyor: RAUSMANN Komodin DS. Bu yeni komodin, sağlık hizmeti veren personelin ve hastaların rahatı için geliştirilmiştir.

Komodin DS ürünümüzü farklı kılan en önemli özellik son derece sessiz olmasıdır. İyileşme dönemindeki hastayı rahatsız etmeden hemen yanı başındaki Komodin DS’den bir eşya almak sorun değil. Çekmece ve kapakları sessiz çalışan Komodin DS, yükselebilen üst kısmı ve sahip olduğu yemek masasıyla en üst düzeyde konfor sunuyor.

Komodin DS bir çok ek seçenek sunar; talebe göre farklı boylarda üretilebilen DS, yemek masası ve renk seçenekleriyle tüm ihtiyaca cevap vermeye hazır. En önemlisi, hastane enfeksiyonuna karşı ihtiyaç duyulduğunda Komodin DS yıkanabilir olarak da üretilebilir.

Ürün Özellikleri

  • Havlu askıları.
  • Terlik boşluğu.
  • Farklı renk seçenekleri.
  • HPL kasa, alüminyum şase.
  • Çift taraflı kullanılabilen yemek masası.
  • Sessiz çalışan çekmece ve dolap kapağı mekanizmaları.
  • Kolay ayarlanabilir yükseklik ayarlı üst çekmece ve yemek masası.

Kompakt Laminant için renk seçenekleri

Her hastanenin kendine has bir tarzı vardır; dekorasyon, duvarların rengi, hastanede kullanılan genel renk teması hepsi birden bu tarzın hayata geçmesinde önemli rol oynar. Hastanenizin tarzına göre RAUSMANN ürünleri Renk kartelasından uygun rengi seçebilirsiniz. Komodinde kullanıcak kompakt laminant için karteladaki renklerden uygun olanını seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

RAUSMANN renk seçenekleri için lütfen buraya tıklayınız.

Ürün Galerisi
Teknik Ölçüler

Aklınıza takılan bir şeyler mi var?
Bize [email protected] adresinden veya 0312 349 7 100 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz: