Ivedik OSB Mah. 1419 Cd. 1435. Sk. No:12-14 Yenimahalle/Ankara

Marka Değerlerimiz

Anasayfa » Hakkımızda » Marka Değerlerimiz

RAUSMANN markasının dört temel değeri vardır;

Tasarımda Sadelik

Tasarım sadece güzel görünümlü ürünler yaratmak değildir; tasarım, kullanım kolaylığı ile kaliteyi birleştirdiğinde bir anlam kazanıyor. Sadelik yaklaşımımız nedeniyle, ürünlerimizde gereksiz, kullanıma engel olan, onarım maliyeti getiren hiçbir parça bulunmaz. Tasarım ve kullanım kolaylığı, RAUSMANN’ın genlerindedir.

Emniyet

Ürün geliştirmeden başlayan emniyetli ürün yaklaşımımız, sonrasında yapılan testler, kullanıcı geri bildirimleri ile sürekli kendini daha da güvenli kılan bir kalite kontrol sistemine sahiptir. Ürünlerde yapılan en ufak modifikasyonda ilk sorulan soru, bu değişikliğin hasta emniyetine bir engel olup, olmadığı olur. Üretime dahil olan herkesin, tespit edilen sorunu bildirme sorumluluğu vardır.

Performans

Hastane ekipmanları için performans her şey demek. Hele acil durumlar için hayati önem taşımaktadır; kimse, acil durumda çalışmayan, sorun çıkartan bir ürün kullanmak istemez. Mühendislik işte tam da bu alanda devreye girer ve sorunsuz, uzun ömürlü ürünlerin üretiminde önemli bir rol oynar. Bu nedenle, mühendislik ve üretime yatırım yapar, her zaman ürünlerimizin performansını artırmayı hedefleriz.

Dayanıklılık

Hastaneye alınan her ürün, sedyeler, karyolalar, hasta nakil sedyeleri, bekleme ve refakatçi koltuklarının uzun ömürlü olması gerekir. Özellikle yoğun ve sert kullanım şartlarına dayanabilecek yüksek kalitede üretim anlayışına sahip olan RAUSMANN, ürünlerinde kullandığı kaliteli parçalar, özel yüzey işleme, plastik yerine poliüretan malzeme ile çalışmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz: