Ivedik OSB Mah. 1419 Cd. 1435. Sk. No:12-14 Yenimahalle/Ankara

Tasarım Anlayışımız

Anasayfa » Hakkımızda » Tasarım Anlayışımız

Sadelik

Tasarım, sadece “güzel görünen” ürünler geliştirmek değildir. Tasarım, kullanıcı için keyifli bir deneyim sunmayı hedefleyen daha kapsamlı bir kavramdır. Önemli olan, akılcı tasarım ve kullanıcı dostu ürünlerin üretilebilmesidir. Her yeni RAUSMANN markalı ürünün geliştirme aşamasında, tasarım kaygımız her zaman önceliklidir. Tasarımdan bizim anladığımız “sadeliktir”; gereksiz parçalardan arınmış, kolay kullanımlı ve şık görünümlü ürünler.

İnsan Merkezli Ürün

Hepimiz duyularımız sayesinde hareket ederiz; beş duyumuzun yönlendirmesiyle elde ettiğimiz veriyle algılarımızı anlamlı bir hale getirebiliyoruz. Duyularımızı harekete geçiren en önemli etkeninin “güzellik” olduğu tartışılmaz. RAUSMANN ürünlerinin duyulara hitap etmesinde ve güzel duyguların ortaya çıkmasına neden olan estetik kaygısı vardır. Medikal alanda insan merkezli ürün geliştirirken sadece işlevsellik değil, aynı zamanda tasarım kaygısını bu kadar taşıyan başka firma bulmak oldukça zor. Ürünlerimizin sunduğu kullanım kolaylığı ve şıklıkla, hastaların iyileşme süreçlerinde olumlu duyguları harekete geçirerek sürecin bir parçası olduğumuzu düşünüyoruz.

Çağdaşlık

Plastikten yapılmış itici, kaba görünümlü yataklar mı? Yüzyıllardır aynı şekilde üretilen birbirinin aynısı tekerlekli sandalyeler mi? Son derece itici görünümlü sedyeler mi? Tüm bu ürünlerde radikal değişikler yapıyor ve çağdaş tasarımlı ürünler sunuyoruz. Medikal ürünlerde tasarım değişimi çok yavaş adımlarla oluyor; ancak RAUSMANN markası bu değişime hız kazandırıyor ve sağlık sektörüne modern ürünler sunuyor.

Yenilikçilik

Yenilikçi kelimesinin sözlük anlamına bakıldığında; yeni şeyler üretebilme yetisi ya da yeni fikirler geliştirebilme olarak tanımlanıyor. Kurulduğu günden beri, RAUSMANN yenilikçi olma gücünü “hem tasarım kaygılı, dayanıklı hem de beklenen performansı sergileyen yüksek mühendislik ürünleri sunmak” fikrinden almaktadır. Tüm ürünlerimizde çağdaş tasarımı, mühendislikle birleştiriyoruz. Ürünlerimizi tercih edenlerin kullanış olma ve tasarım şıklığı arasında seçim yapmaya zorlamıyoruz; ikisini de aynı anda sunuyoruz.

 

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz: