Ivedik OSB Mah. 1419 Cd. 1435. Sk. No:12-14 Yenimahalle/Ankara

Refakatçi Koltuğu AC

Hastanelerde sadece hastalar değil aynı zamanda hasta yakınları da sizlerin en önemli misafirleriniz. Hastalarınız için nasıl en iyi rahatlığı verecek, en güvenilir ekipmanları odalarınız için seçiyorsanız, hastaların yakınları için de aynı özenli seçimi yapmak istemez misiniz?

Her RAUSMANN markasını taşıyan ürünümüzde olduğu gibi, kullanımı kolay, dayanıklı ve konfor sunan AC Refakatçi Koltukları, hastaların ve yakınları için odalarınızın vazgeçilmez tamamlayıcısı olacak. Koltuk olarak kullanıldığında zarif ve yer kaplamayan duruşu ile hasta odasında yerini alırken, refakatçinin dinlenmesi için yatak olarak kullanıldığında hem genişlik hem de uzunluk olarak son derece rahat bir deneyim sunuyor. Bu fark yaratan deneyim,RAUSMANN’ın ürün geliştirme ve üretim aşamasında gösterdiği tasarım, mühendislik ve işlevsellik titizliğinden kaynaklanmaktadır.

Refakatçi Koltuğu AC uzun süren arge çalışmaları sonucunda sağlamlık, rahatlık ve estetik unsurlarını sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Kolay kullanım sunan özel tasarımı ile her yerde ve her ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün Galerisi
Teknik Ölçüler

Aklınıza takılan bir şeyler mi var?
Bize [email protected] adresinden veya 0312 349 7 100 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için bize bu numaradan ulaşabilirsiniz: